| anonim_4396 a întrebat:

Fata pe care o plac mia spus ca ar fi vrut sa fie impreuna cu mine dar ii place de altcineva... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosmina23456 a răspuns:

Pai spui ca ok, dar nu ca speri sa ramaneti prieteni sau ceva gen. pur si simplu te comporti cu ea absolut normal ca si cum nici nu i-ai fi spus

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ti-a spus intr-un mod frumos ca nu te place. Daca te placea indeajuns de mult nu ar fi contat asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai ce sa faci. Treci peste

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, nu o poti forta sa te placa. A fost modul elegant sa te respinga, soarta a decis ca nu e persoana potrivita.

| ALittleDeath a răspuns:

Sa inveti sa scrii thinking
Poate baiatul ala e mai bun din punctul asta de vedere si de asta il place pe ellaughing