| MariusPatis589 a întrebat:

Acum o saptamana i-am spus unei fete pe care o plac ca o plac dar din pacate ea deja era cu altcineva... Ea mi-a spus ca daca i-as fi spus mai devreme ca o plac am fi fost impreuna. Iar acum cateva zile, fata pe care o plac s-a despartit de cel cu care era... Ce spuneti? Daca ii spun acum ca o plac si daca ar vrea sa fie cu mine ar vrea? Dau funda! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Daca ii spun acum ca o plac si daca ar vrea sa fie cu mine ar vrea?"

Citatul asta merge pus pe perete, intre icoana si "Rapirea din Seray".

| Lavinik24 a răspuns:

Din cate mi-ai spus deja i-ai spus ca o placi. Si ea cu siguranta stie asta. Asa ca nu vad rostul sa ii mai repeti. Invit-o undeva, incearca sa te aproprii mai mult de ea, complimenteaza si ofera-i mici atentii. Intra prima data in friend-zone. Daca lucrurile decurg bine curand bariera dintre prietenie si iubire se va sparge si veti fi cu siguranta impreuna.

| Borea666 a răspuns:

La ea a fost o chestie de genul "primul venit, primul servit". Pentru asta nu merita sa-i mai acorzi atentie. Deci reorienteaza-te.