| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Ieri mergeam pe strada si au trecut 2 fete pe langa mine(nu le cunosc)
Apoi eu am întors capul, si am vazut-o pe una dintre ele cum intoarce capul ca sa se uite la mine.

Ce poate sa însemne asta?

Va rog ...nu faceti misto de mine

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ce poate sa insemne altceva decat ca i-ar placea oarecum de tine?
Si eu am patit chestii de genul.

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poate ii place de tine.

| Kitty a răspuns:

Poate ca i-ai parut dragut sau poate avea impresia ca te cunoaste de undeva (sau ca te confunda cu altcineva).

| Doub a răspuns:

Vrea să facă şniţele împreună cu tine.

| Izy10eye a răspuns:

Pur si simplu s-a uitat la tine.

| rubitaaaforever a răspuns:

Probabil vorbeau despre tine, poate le placea de tine sau doar te criticau.