| BybyBlondina a întrebat:

Ce poate sa insemne? Ieri stateam p strada si am vazut un microbuz(era la vreo 15 m distanta). Atunci am spus (fara sa vreau),, Bogdan S".(numele fostului meu prieten cu care nu mai tin legatura de vreo 6 luni). Cand a trecut microbuzul pe langa mine el era in microbuz! fnt pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| StefanutzDz a răspuns:

LoL.Dumnezeu credea ca iti place de el... Si ti l-a dat.laughing

2 răspunsuri:
| floryna333 a răspuns:

Pai e cam ciudat. adica asa mi se pare. poate destinu va va apropia din nou. cine stie big grin. si cred ca si el se gandea la tine.

| floryna333 a răspuns:

Pai e cam ciudat. adica asa mi se pare. poate destinu va va apropia din nou. cine stie big grin. si cred ca si el se gandea la tine.
pa pa pup