| zeratw a întrebat:

Salut Tpu.Imi cade parul cand fac baie, cam vrei 20 fire, nu stiu mai exact.Nu am nici urma de inceput de chelie,imi cade, dar nu se vede nimic ca ar fi vreun spatiu ca si cum ar fi un innceput de chleie.Ce sa fac? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E ok sa-ti cada atat cand faci baie mai ales daca esti fata. Prin masarea scalpului cu sampon se mai pot desprinde fire, e normal. happy Stai linistit/a.

| T0T a răspuns:

Dacă ai fi avut urme de chelie deja era prea târziu pentru tine.

| Holy2010 a răspuns:

20 de fire? In mod normal un om pierde intre 50 si 100 de fire zilnic. Doar nu iti imaginai ca parul e permanent! El se reinoieste constat. Incepi sa ai o problema cand parul nu se mai reface dupa ce a cazut. Nu e cazul la 20 de fire pe zi...