| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! Imi pot modifica adresa de mail...adica in loc de "nume1@yahoo.com" sa fie "nume2@yahoo.com". Daca da. Cum?

6 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

NU, nu este posibil.fa-ti o adresa noua de mailwinking

| 01Snake a răspuns (pentru AlinnJe):

Daca vreau sa o modific, crezi ca as vrea sa imi fac alta?

| icEmaN10 a răspuns:

Nu garantez da te duci in mail-editare account si acolo poti sa schimbi adresawinking

| 01Snake a răspuns:

As vrea ca adresa "nume2@yahoo.com"sa fie principala...

| 01Snake a răspuns:

Nu...adresa pe care o am acum "nume1@yahoo.com" sa nu mai fie asa ci alta..adica atunci cand vrea cineva sa imi dea add pe mess sa nu mai adauge "nume1@yahoo.com" ci "nume2@yahoo.com"...as vrea sa stiu daca se poate

| AlinnJe a răspuns (pentru 01Snake):

Nu poti ma sa iti schimbi numele de la adresa de mail, intelege!