| Petrovic a întrebat:

„Donez" 4 adrese de e-mail. Cine dorește să le ia să-mi trimită un e-mail la adresa b123tmb@yahoo.com pentru a-i da mail-ul și parola (pe care o puteți modifica).

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user Stergele! Oricine isi poate face cate vrea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Donezi adrese de mail? crezi ca doar tu detii o adresa de mail si restul nu isi mai pot face?

| Petrovic explică (pentru suntserios):

Atunci ce să fac. Să le șterg?

| suntserios a răspuns (pentru Petrovic):

Da e fix treaba ta ce faci cu ele

| MrCaNaByS a răspuns:

Din moment ce adresele de mail sunt gratis, crezi ca cineva ar vrea adresa ta?

| Petrovic explică:

Nu mai am nevoie de ele. Deci ce pot face?

| relian a răspuns (pentru Petrovic):

Nu le mai folosi si dupa o vreme devin inactive, apoi dupa o alta perioada s-ar putea sa fie sterse, asta daca nu le poti tu sterge, deci stergele daca se poate daca nu lasa-le asa nu le mai folosi deloc si or sa dispara ele singure in timp.

| DoooarEuuu a răspuns:

Esti conectat la clash of clans sau clash royal cu vreo una? sau macar la vreun joc

| Petrovic explică (pentru DoooarEuuu):

Nu. Le-am folosit pentru o asociatie si cum aceasta s-a desfințat...

| wazza a răspuns:

Ca noi nu ne putem face un e mail...