| BitKode a întrebat:

imi puteti da si mie niste exercitii pentru slabit pentru ca am 1.80 si 75 de kilograme si vreau sa ma apuc de culturism.Va rog sa imi raspundeti repede cel mai bun raspuns primeste funda! Va rog frumosbig grin

Răspuns Câştigător
| butterfly3 a răspuns:

Buna. incearca sa faci sport cat mai mult [flotari, abdomene, alergat.] si ai grija ce alimente consumi. evita chips-urile si orice aliment bogat in grasimi si sare. consuma mai multe fructe si legume. sper sa te ajute. succes!