| respekt92 a întrebat:

In curind e ziua pritenii mele ce cadou as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Nina_9095 a răspuns:

La multi ani!

Pai... Ai putea sa-i cumperi o bratara, un inel sau un lantisor.
Sau daca aveti un grup muzical/cantaret preferat poti sai cumperi un CD si sa-i faci o dedicatie.
Sau poti sa-i editezi un video cu fotografii cu voi si melodia preferata pe fundal.
Sau o rama frumoasa [ cu modele florale, sau ceva mai „invechit" ] cu o fotografie cu voi doi.
Sau [ daca ii plac jucariile de plus ] poti sa-i cumperi un urs mare de plus sau o inima.
Sau un trico/perna/cana sau orice altceva personalizat.

Plus flori. Un buchet sau o flore, dar sa fie florile ei preferate.

1 răspuns:
| ovidius a răspuns:

1. Ceas
2. bijuterii (aur, argint - în funcţie de buget)
3. o pereche de cizme de cauciuc (cu imprimeuri!) - asta văd că le dă pe spate
4. mp3 player "burduşit" în prealabil cu melodiile ei favorite
5. ochelari de soare sau costum de baie (mdeh, vine vara)