| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani!
Am si eu o problema laughing
M-am îndrăgostit de o fată de 15 ani, eu am 16 si am facut revelionu la ea acasa cu mai multi prieteni si am fost foarte apropiați aseară, am dansat amândoi, chiar am vorbit calumea, ne am distrat împreuna, a fost foarte frumos.
Ea știe ca o iubesc de cam 2-3 saptamâni, i am zis sincer ce simt, iar ea a zis ca nu are rost sa ne grăbim si din ce am inteles eu de la ea acum 2-3 saptamâni cand am stat mai serios de vorba, ea nu e îndrăgostită de mine, mi-a zis si prietena ei cea mai buna ca e foarte atrasa de mine.
Nu prea știu nici cum sa ii câștig încrederea, a zis ca am foarte multa vrăjeala in mine si nu știe nici ea daca chiar e adevărat ce spun.
Eu sincer nu știu ce sa cred si ce sa fac ca sa o cuceresc laughing aveți niște sfaturi? Dau funda

5 răspunsuri:
| Marian9978 a răspuns:

Lasă timpul să treacă, se va rezolva de la sine, dacă e să fie, va fi, las-o asa si îsi va da seama fata că te iubește. Ce zodii sunteți?

| MadalinGGG a răspuns (pentru Marian9978):

Rac(eu) și berbec (ea)

| Marian9978 a răspuns (pentru MadalinGGG):

Sunteți la două poluri opuse în astrologie, dar dacă chiar o iubesti, luptă pentru ea!

| anamatey a răspuns:

Incearca cu prietena ei ca sa o faci geloasa

| AneLove23 a răspuns:

Pai:Fa-o sa se simta bine in compania ta, Afla ce ii place si porneste o discutie cu ea pe acele teme.Incearca sa pari interesat de tot ce zice.