| JAIL a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena a mea (nu iubita) din cauza unui prieten de al ei.Eu nu il suport pe baiatu acela dar pentru ea e un prieten grozav...
Speram sa ma inteleaga pentru ca si ea a cunoscut "oameni din astia".Si e suparata ca nu mai ies cu ea prin parcuri...etc si ca baiatul acela vine la ea in fiecare zi sa joace fotbal, sa mearga la un suc.
Acum nu mai vorbeste cu mine.Noi ne-am mai certat de cand eram mici si ne-am impacat mereu, dar acum cred ca nu o sa ma ierte.Nu mai vrea sa vorbeasca cu mine ca nu ies cu ea la o pizza etc.Nu pot sa inteleg de ce sta cu baiatul ala ca e insuportabil. Daca faci ceva cum nu vrea el, tipa la tine si te critica.Si pe deasupra il intereseaza ce vorbesc eu cu fata aia, de parca ar fi gelos.Deci e ingrozitor baiatul ala si tot cu mine nu mai vorbeste.Inteleg am gresit ca nu am mai mers la ea sa iesim la o samanta si ca i-am scris un mesaj in care ii ziceam ca nu il suport pe tipul ala si ea mi-a zis ca nu mai vorbeste cu mine...:'(
Unde am gresit eu in afara ca nu am mai mers la ea? :'( sad :'( Funda!

Răspuns Câştigător
| DariaHàhaa a răspuns:

Eu zic sa nu-l mai bagi pe acel baiat in seama si sa continui prietenia. Nu-l lasa sa va strice el prietenia.winking

1 răspuns:
| MadRaven a răspuns:

Nu-l băga pe ăla în seamă. Tu ai grijă de prietena ta, prefă-te că prietenul ăla nu există.
Aşa îţi salvezi prietenia cu fata aia. happy
Baftă!(: