| Xdreaper21 a întrebat:

Salut TPU
M-am certat cu fata care imi era si iubita si nu mai pot sa gandesc nici un gest romantic ca sa o pot recuceri sa zic
As vrea niste gesturi romantice pentru o fata timida, modesta, copilaroasa, hazlie si inteligenta
Un gest romantic o poezie orice ar fi eu l-as invata chiar si luceafarul pentru ea l-as invata de 5 ori si scrie de 10
Va rog o poezie gest orice oricat de mult ar dura sa invat sau sa planific eu tot l-as face va rog
Dau funda la cel mai romantic lucru pentru o fata cum am enumerat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce-ai zice de o floare si sa te duci sa-ti ceri iertare de la ea?
Nu trebuiesc chestii siropoase, atat vreme cat ea este suparata pe tine, ca s-ar putea sa se infurie si sa-ti intoarca spatele.

| T0T a răspuns:

Astea ar trebui să vină din suflet deci dacă simți ceva ar trebui să știi ce să faci. Noi suntem niște străini, cred că cea ma bună soluție ar trebui să vină de la tine.

| Xdreaper21 explică (pentru T0T):

Stiu dar ea se asteapta la o poezie de la mine
Imi stie genu de scris si am nevoie de cineva sa imi faca o poezie sau un gest romantic
Ma cam lasa gasca daca e ceva de genu
Nu vor sa se bage in relatia altora