| Anonimul9393 a întrebat:

M-am epilat pe picioare acum 2 saptamani cred, si mi-au aparut niste bubite rosii gen cosuri nu stiu ce sunt... mi-au aparut cateva la inceput acum mi-au mai trecut dar nu au disparut total de pe piele s-au facut mov si se vede urat, si acum tot imi apar in continuare bubite asa mici si rosii si nu stiu zici ca sunt cosuri asa... au chestia aia galbena acolo, ce pot face sa-mi dispara de tot si sa nu mai apara? tin sa precizez ca nu m-am mai epilat de atunci pentru ca imi este frica va rog!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-ai epilat cum trebuie.S-ar putea sa iti fi crescut parul pe sub piele..Si de acolo acele bubite rosii..Acest lucru este intalnit si la ras.

| Anonimul9393 explică (pentru anonim_4396):

Si ce pot face in acest caz?

| Anonimul9393 explică (pentru anonim_4396):

Acest lucru este intalnit si cand te razi? sau nu am inteles ce ai vrut sa spui

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul9393):

Eu nu stiu nu ma pricep dar am gasit acest link sper sa te ajute: http://www.acasatv.ro/......piele.html

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul9393):

Da si cand te raqzi in multe cazuri m-am referit

| Anonimul9393 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am lasat un mesaj

| pisycootszataa a răspuns:

Te-ai iritat. ai o alergie ceva
ia o aspirina tamponata zdrobeste-o / faramiteazo pune putina apa si da-ti in fiecare zi cu ea timp de o luna
iti garantez ca nu o sa mai ai nimic
[ funda?puppy dog eyes]