| Vladutzel24 a întrebat:

Ma gandeam ca pentru anul scolar urmator sa imi iau niste caiete mai interesante. Am gasit unele caiete colorate, altele cu un aspect mai futuristic de la rhodia si altele cu desene destul de funny. Chestia este ca nu stiu nici un magazin sau librarie de unde as punea lua ceva de genul celora de aici http://www.papetarie.ro/hartie-si-etichetare/caiete-si-b locnotesuri
Are cineva idee unde pot gasi ceva de genul in sectorul 3? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poți cumpăra de acolo, online.