| Ralucutza15 a întrebat:

In legatura cu acel caietel de amintiri; am facut o gramada de lucruri interesante in el, dar am cam ramas in pana de idei.Mentionez ca in caiet apar amintiri,jocuri,desene si multe altele,de aceea as dori ceva mai diferit.Voi cei care sunteti "experti" in a face astfel de caiete, aveti vreo idee? thinking
Doresc raspunsuri si de la ceilalti happy
Dau FUNDA la cel mai bun raspuns.winking

2 răspunsuri:
| Iulia2Iuli a răspuns:

Pai fa poze si lipestele in caiet iar langa ele sa povestesti pe scurt unde erai in poza aceea ce faceai daca te simteati bine sau rau.
Sper ca te-am ajutat! :*
BAFTA! love struck

| Ralucutza15 explică (pentru Iulia2Iuli):

Iti multumesc pentru sugestie! happy