| Numele55 a întrebat:

Ma numesc Rares, am 13 ani si sunt extrem de frustrat de viata mea deoarece totul e stupid,nimic nu-mi place,nimic nu are farmec totul e atat de stupid,pur si simplu toata LUMEA ma enerveaza,tata nu VB cu mine, mama urla LA mine fara motiv, imi gasesc extrem de greu prieteni pentru ca cei mai mici ca mine sunt enervanti IAR cei mai mari ma INTELEG bine cu ei insa nu cu toti deoarece cateodata unii sunt ipocriti.
Totul e atat de frustrant si pe deasupra mai e si scoala care e STUPIDA!
Ajutorr

Răspuns Câştigător
| Itzhic a răspuns:

Nu o sa fie mereu asa. Treci doar printr-o perioada mai grea. Iesi afara singur si cunoaste noi oameni, socializeaza si ai sa vezi cat de bine te vei simti. Bafta!

1 răspuns:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Inchide-te in casa ca Eliade si iesi in lume ca geniu.