| alisalisa a întrebat:

Maine incepe scoala; asteptati sa inceapa? (eu nu)

Răspuns Câştigător
| Lady.Love a răspuns:

Astept sa inceapa ca sa se termine. happy

24 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Eu dalove struck.pauze.,colegi:X.bine.fara profesori. dar nu prea as vrea.ma rog.tot trebuie sa mergem la scoala

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Intrebarea e : Da vine accepta?laughing Iti zic eu ca nimeni crying
Era asa de frumos in vacantasad Cand ma gandesc ca maine vine scoala...imi vine sa ma urc pe pereti sad
Invatat...teme...invatat.chatterbox
Cat mi-as dori sa mai avem o saptamanasad

| Victoria a răspuns:

Nu, dar inteleg ca trebuie. Voi sta cu gandul la vacanta de vara day dreaming

| daii a răspuns:

Nulaughing

by daiiwinking

| Marii a răspuns:

Chiar daca spun nu, tot incepe. happy

| maryana5 a răspuns:

Atept! de cand stau acasa m-am ingrasat doua kg time out
tortura time out

| anss23 a răspuns:

Eu da.Sunt nerabdatoare sa aflu rezultatele tezelor.worried

| c0rn3l1uss a răspuns:

Daaa:X

De abia astept. blushing

Toata vacanta asta am stat acasa si m`am plictisit. sad
Acuma ca incepe scoala, o sa ma distrez mult cu colegii :X

| yanny`s a răspuns:

Nici eulaughing

| Aliyaa a răspuns:

Doamne fereste! Logik ca nu! astept sa vina iar vacanta!

| Gabry a răspuns:

Macar, n-o sa ne mai plictisim! La cat vom avea de invatat si de scris nici nu ne vom mai gandi la plictiseala! rolling on the floor

| alisalisa explică:

Eu nu-mi doresc sa vad rezultatele tezelor... dar trebuie sad

| Zambete89 a răspuns:

Hm... daca ma crezi eu nu mi-am scris pentru mainelaughing) si am vrut sa scriu la romana mai devreme si surpriza nu am pix laughing

| alexutzu00791 a răspuns:

Da, am chef sa fumez o tigara pe stradutza day dreaming

| thegreenalien a răspuns:

Daca raspund la fel ca tine imi dai o fundita?tongue

| AprilSundayMorning a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nu vreau scoala e oribila e asa bine in vacanta happydar stiu ca profa de mate o sa fie ocupata cu olimpiada si o sa mai scapam big grin

Răspuns utilizator avertizat
| HappyPills a răspuns:

Eu una nu astept
mai ales ca profesorii ne-au promis niste teste de toata frumuseata...oooooo...si mai aduc si tezele, inca un motiv sa o supar pe mama sad

| MihaiAngel a răspuns:

Eu de abia astept sa inceapadevil, am cumparat niste dinamita si ma invatat un prieten cum s-o fac sa explodezedevil, ma duc maine la prima ora si o pun in cancelarie, si maine cand vin tezele si imi striga numele o fac sa explodezedevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe onoarea mea de mincinoasawinking.
Eu mai vreau sa stau in pat :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, daca nu dorim scoala de ce ne mai ducem la ea? sa fim sinceri, traim intr-o tara democratica.greva generala in toata tara.sunteti de acord? Glumeam, sincer astept intr-un fel sa inceapa scoala deoarece vacanta vacanta dar trebui sa imi gasesc un serviciu bun, sa ma realizez in viata, sa-mi indeplinesc visele de mica; si nu as avea alta solutie decat scoalawinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| barbiedoll a răspuns:

De fapt, cand m-am gandit la asta, mi-am spus ca nu vreau sa inceapa. Dar, analizanand mai bine, in toate exista si parti bunehappy: voi petrece mai mult timp cu colegii, voi avea o acupatie stabila, bine programata... si in fond, va urma o alta vacanta!big grin
Eu cred ca pana la urma ne va fi greu sa ne despartim de scoala, de colegi, poate chiar si de profesori. Sunt convinsa ca peste ani ne voi aminti cu placere anii in care am fost elevi.happy

| yullian95 a răspuns:

Pfff. Nu cred ca exista elev care sa isi doreasca sa inceapa crying