| Boom1996p a întrebat:

Media mea de la evaluarea nationala este cu 39 de sutimi mai mare decat cea de anul trecut, la profilul la care vrea sa intru... (si cu 59 de sutimi mai mare ca acum 2 ani) credeti ca o sa intru la acest profil?(mediile vor fi mai mari anul acesta)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai sanse de cel putin 50% sa intri, asa ca pune liceul si profilul respectiv pe primul loc la optiuni.

| Boom1996p explică (pentru Ioandelasal):

Doar 50 la suta si am cu 40 de sutimi mai mare media? Ma speriilaughing)a

| Ioandelasal a răspuns (pentru Boom1996p):

Ti-am spus cel putin, deoarece nu stiu daca mediile de admitere vor fi mai mari sau mai mici anul acesta. 39 de sutimi este putin.