| CraciunAlex0620 a întrebat:

merg pe clasa a 9-a, si nu stiu cu cine sunt in clasa, nu stiti cum as putea sa aflu? Am vorbit cu alti fosti colegi, ei deja au grupul clasei, dar eu nimic...

4 răspunsuri:
| Cksihja a răspuns:

Vezi pe internet ce elevi au fost admiși la liceul tău în clasa ta.
Dacă nu există un grup fă tu unul gen: clasa 9 promoția 2020 liceul...

| CraciunAlex0620 explică (pentru Cksihja):

Am cautat, si am tot cautat...nimic, iar sa fac eu unul, sincer imi e rușine, si mai sunt si destul de sigur ca nu o sa intre mai nimeni, mersi oricum...

| GiureaDenis a răspuns:

Cauta pe edu.ro

| CraciunAlex0620 explică (pentru GiureaDenis):

Pe edu imi arata doar codurile...