| LupuCenusiu a întrebat:

Mi-am uitat parola, adica modelul de la telefon. Este un Samsung Galaxy S II. Daca puteti sa ma ajutati in aflarea modelului fara sa se stearga pozele, jocurile, filmuletele, etc., v-as fi foarte recunoscator. Dau funda la cel mai util raspuns!
P.S - stiu ca categoria este gresita dar vreau un raspuns repede

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un service pentru deblocare. Daca nu esti in stare sa tii minte o parola.

| Petru1123 a răspuns:

Reseteaza telefonul din fabrica, daca ai avut toate filmuletele si celelalte pe card, nu se sterg, daca sunt pe telefon, se sterg.

| ccrriissttiinnaa11221122 a răspuns:

Nu cred ca se poate face ceva ....eu ti-as sugera sa mergi la un magazin de telefonie : DIGI (RCS RDS ), telekom, Vodafone ( depinde in ce retea esti ) asa am patit si eu ( in digi ) m-am dus cu el la cel mai apropiat magazin, si in 15 minute mi l-a facut : D

Bafta!

Funda?