| Biiancaaaa a întrebat:

Am si eu o mica-mare problema...
O prietena si-a uitat parola de la un Samsung Galaxy S Advence i9070, a incercat-o de prea multe ori, asa ca i s-a blocat telefonul. Ce poate face, astfel incat sa nu i se stearga tot din telefon?
Rog seriozitate! Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc anticipat!
[Scuzati categoria, dar este cea mai populata si doresc un raspuns cat mai rapid]

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Asa am patit si eu. trebuie dus la un service ceva. happy stiu ei ce sa faca.

| Biiancaaaa explică (pentru Clauvdgg):

Si tie ti s-au sters din memorie pozele, eventual si numerele de telefon, dupa ce l-ai dus la service?

| Clauvdgg a răspuns (pentru Biiancaaaa):

Pai chestia e ca eu aveam pozele si toate alea pe cardul de memorie si numerele pe cartla sim happy. dar mi s-au sters toate aplicatile si ce mai aveam pe el pus sad.

3 răspunsuri:
| Biiancaaaa explică:

Am uitat sa precizez ca nu i se activeaza wi-fi-ul si nu poate intra in contul ei Google.