| IncorrectUsername a întrebat:

..Nu stiu ce e cu mine in ultima vreme.Adica,simt nevoia sa stau numai in casa singur,simt ca nu mai am prieteni,am luat-o jos de tot cu notele, m-am si indragostitlaughing.Ce e cu mine? De ce ma comport asa? Vreau sa va zic ca inainte nu suportam sa stau in casa si acum...

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Phiiiii! ce-a mai a naibii este dragostea la 12-13 ani, ai grija ca la anul te insori laughing daca nu e virgina sa n-o iei ba

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

hmm a grija cu notele ca e grav

| Cerby a răspuns:

Stai linistit a inceput sa-ti umble hormonii.E ceva normal la anii tai.

| aatwa a răspuns:

Treci printr-o perioada normala a adolescentei, toti trecem prin asa ceva, o sa-ti treacalaughing incearca totusi sa nu te izolezi in casa si sa inveti