| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut TPU,o anorexica ce mananca in fiecare zi? fara jigniri,

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Din nefericire, nu prea mănâncă. Oricum, aceasta este o boală care se poate trata. Sănătatea este foarte importanta și atitudinea pozitiva, adică poate sa învingă aceasta boala. O inimă vesela este sănătatea trupului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum bulimicii se uita mancand, anorexicii uita sa manance.

| aLoneInDark18 a răspuns:

Paine cu apa

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Pai, persoanele anorexice nu mananca mult. In general isi numara caloriile si incearca sa aiba cam 500 calorii pe zi. In unele zile nu mananca nimic si incearca sa slabeasca tot mai mult spunand ca nu e de ajuns. Daca mai ai intrebari as fi bucuroasa sa iti raspund happy

| minrest a răspuns (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Da, numai ca ea intreaba ca sa fie sigura ca este anorexica, nu invers.