| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,o sa vina un prieten pe la mine weekendul viitor.Mi-am luat un laptop si ma gandeam sa ne jucam fifa pe el.El o sa isi cumpere un gamepad si eu cumpar un fifa.Ce ma sfatuiti sa fac, sa imi cumpar si eu un gamepad si sa ne jucam fifa 07 sau sa imi cumpar fifa 12 si sa ma joc cu tastatura si el cu gamepadul?

3 răspunsuri:
| ViktorVictor a răspuns:

Cumpara-ti fifa 12 sa te joci cu tastatura. daca tiai luat laptot sa nu mai cheltui bani si pentru gamepad

| gabrielosss98 explică (pentru ViktorVictor):

Iti dau funda daca imi mai raspunzi inca la o intrebare.Care sunt tastele la fifa 12? Mi-am descarcat un demo si nu stiu pe ce tasta se suteaza la poarta.

| ViktorVictor a răspuns (pentru gabrielosss98):

Pe acest sait cauti http://ggb.ro/......-controls/