| MiculFaraon a întrebat:

Pe 21 ianuarie este ziua iubitei mele face 16 ani. Ce cadou ar fi potrivit sa ii cumpar? Sunt de o saptamana cu ea, nu prea as vrea sa ma arunc la mult. Ceva pana in 50 lei, pe langa cei 3 trandafiri? Dau fundita.

4 răspunsuri:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas. Noi suntem mai nou inebunite dupa bijuterii. Daca vrei sa te rezumi la 50 de lei, ceasul e alegerea perfecta. Succes!

| MiculFaraon explică (pentru ĎĮĐĬ):

Si ceas unde as putea gasi? Pe la avon, oriflame?

| ĎĮĐĬ a răspuns (pentru MiculFaraon):

Pai nu stiu unde stai sa iti pot spune, dar cred ca gasesti in Mall, la bijuterii sau in orice magazin de genu

| GottaBeYou a răspuns:

Un buchet de flori eventual trandafiri si o poza inramata cu voi 2 ar fi de ajuns.