| Zanisoara a întrebat:

Salut TPU,pe facebook sunt niste pagini care au povesti faine,dar mie imi plac povestile cu supranatural, nu cu iubiri si alte chesti.Imi dati o pagina care scrie povesti?

1 răspuns:
| Larisssaa a răspuns:

Bună. Uite o carte buna, nu o pagină. Cartea se numeste " Cand eşti o vrăjitoare ". Ştiu ca titlul cărții pare ceva gen carte de copii. Dar e foarte frumoasa... e am groasa, dar merita citata. Si sunt 100% sigură că o să-ți placă. Plus de asta, nu e deloc scumpă. A mea a costat în jur de 35 de lei. Sper ca te-am ajutat