| SoferTir a întrebat:

Peste 5 luni fac 13 ani sunt baiat si am 1.70.Sunt prea inalt? Ce inaltime voi avea cand voi fi mare? Tatal meu are 1.72

3 răspunsuri:
| ByaKid a răspuns:

Stai linistit daca esti baiat e perfect sa fii inalt.Chiar daca tii se pare ca esti prea inalt.Serios acum ce conteaza doar nu exista baieti mult prea inalti si iti zic asta din proprie experienta.Am un prieten care e inalt dar arata extraordinar! Nu conteaza inaltimea :*

| Criiiis a răspuns:

Poii ce sa zic nu `ti face griji o sa te opresti din crestere si oricum si eu sunt inalta deci ce e rau in asta?love struck sper sa te fi ajutat

| flavius01 a răspuns:

Hey! Mi-ai trimis un mesaj in privat dar nu pot raspunde pentru ca sunt membru junior dar iti raspund aici. La 13 ani aveam cam 1.90 iar cand am facut 14 am ajuns un pic peste 2 m poate 2, 05. Deci stai calm esti scund pe langa mine la varsta ta