| JockerStoica a întrebat:

Poate să îmi spună şi mie cineva totul despre Play Station 4?
Adică tot. Tot ce am nevoie Smart tv ce cabluri, mufe etc cum il configurez.
Am nevoie obligatoriu de Laptop sau Calculator ca să configurez Ps-ul?
Conteaza diagonala televizorului? pentru ca am televizor de 80. E prea mic?
Vă rog ajutatimă ofer Fundă!

Răspuns Câştigător
| Nitroblast a răspuns:

Nu. Acel cineva n-o fi avand asa ceva. Tot ce ai nevoie se afla in cutie si in manualul de instructiuni (primele 3-4 pagini)

3 răspunsuri:
| Nitroblast a răspuns:

Vine cu tot ce trebuie din cutie. Trebuie doar sa ai port HDMI la TV. In rest, e plug 'n' play, e posibil ca la prima pornire sa ai nevoie de controllerul conectat usb la consola pentru a se recunoaste controllerul ca apartinand acelei console, dupa asta poti sa joci wireless.

| JockerStoica explică (pentru Nitroblast):

Si am nevoie de laptop sau Calculator sa fac nu stiu ce configurari acolo? Asa mi-a zis cineva.

| JockerStoica explică (pentru Nitroblast):

Multumesc mult pentru raspuns. Te salut cu respect!

| Nitroblast a răspuns (pentru JockerStoica):

Nu. Acel cineva n-o fi avand asa ceva. Tot ce ai nevoie se afla in cutie si in manualul de instructiuni (primele 3-4 pagini)