| anonim_4396 a întrebat:

Problema e ca imi place de 2 tipi din liceu..sunt colegi de clasa si se inteleg bine. Nu ne cunoastem foarte bine, insa in ultima vreme flirtreaza cu mine. Cred asta o gluma si vor sa isi bata joc? Mentionez ca nu s-a intamplat in acelasi timp. Nu stiu ce sa fac straight face

1 răspuns:
| andreutzaa12 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa-i testezi... flirtreaza si tu cu ei un timp... dupa incearca sa-i faci gelosi sau gaseste un mod prin care sa ii faci sa se intoarca la tine sa te consoleze! nu stiu cat te-am ajutat e cam greu de explicat.( partea importanta e daca si tie iti place de ei)