| ws70diaz a întrebat:

problema mea e urmatoarea... Prietena mea imi tot spune ca o colega de a ei nu o lasa in pace. Este foarte invidioasa pe ea, se tot baga in problemele ei si la inceput (cand eram in perioada de cunoastere cu prietena) tot baga strambe si numai minciuni despre mine, deoarece eu am vorbit cu ea -in sensul ca am vrut sa fie prietena mea, eu avand o parere buna despre ea- si apoi i-am dat pace. Acum cu o gramada de fete de la ea din clasa o tot barfeste pe prietena mea actuala si deja incep sa nu mai suport. Mai este un baiat la ea in clasa care tot nu i da pace - am inteles ca a lovit o- si deja sunt hotarat sa actionez ce sa fac? multumesc pentru ajutor

2 răspunsuri:
| Skillzx55 a răspuns:

Iate de ei amenintai nu-i lovi doar amenintai daca sar la bataie incearca so opresti daca nu dai si tu chestia asta ii foarte urata si mie mi-so intamplat.Bafta!

| ws70diaz explică (pentru Skillzx55):

Mersi mult. ai dreptate