| ANDRAEEA12345 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cum sa o conving pe mama sa ma lase sa imi vopsesc vorfurile si ce culori mear sta bine. Fundita la cine imi raspunde la ambele intrebari

4 răspunsuri:
| bleakk a răspuns:

Zi ca te sinucizi daca nu te lasa

| Fantastic7 a răspuns:

Vârfurile poţi să ţi le faci verzi, arată bine pe orice culoare de păr.
Apoi, ca s-o convingi pe mama ta, îi spui că ai să o asculţi cu tot ce îţi va porunci în următoarele luni, doar să te lase să te colorezi, apoi vezi tu cum te descurci.

| oBuburuză a răspuns:

Eu imi faceam cand nu era ea acasa pana la urma e parul meu nu al ei, incearca culori deschise nu exagera totusi incearca roz, blond [ daca ai culoarea parului inchis ], un albastru mai deschis e.t.c. te descurci si ar fi bina sa iei de la farmacie culorile sa nu cumva sa iti arzi parul cu tot felul de prosti din comert.

| AlexaDew a răspuns:

Ca sa o convingi pe mama ta ar trebui sa incerci sa o ajuti mult, sa iei note bune, sa-i demonstrezi ca meriti.
Despre culoare, ar fi fost bine sa ne spui ce culoare are parul tau, dar roz ar arata super cum are Andreea Balan, sau albastru. Succes! tongue