| diion a întrebat:

Sambata o sa am un majorat si nu stiu cum sa ma imbrac. M-am gandit sa imi iau o camasa frumoasa in carouri cu o cravata neagra slim, o pereche de pantaloni negri frumosi nu din stofa dar nici din blug si in picioare o pereche de tenisi alb cu negru.Voi ce propuneti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Pentru pantaloni - nota 10 exact stilul meu
cravata iar - exact cum trebuie
camasa - sub nici o forma in carouri, dungi = OK, carouri nu mai bine simpla
tenisi - NU! pantofi casual/sport gen cei de la zara nici pantof elegant, buni pentru orice ocazie in general. La frigul care e afara poti sa pui si un bluzon pe umeri care la nevoie il pui pe tine... asa esti si elegant si cool. Camasa in carouri si tenisi in picioare... parca ii vad pe fostii mei colegi din liceu care nu prea scoteau nasul din carti si cand erau invitati la un majorat cadea sifonierul peste ei sau luau din hainele parintilor laughing