| Eugeniusu a întrebat:

Urmeaza sedinta foto pentru clasa a 12-a, care o facem in interior. Vreau o parere sincera din partea voastra despre tinuta care vreau s-o port.
-O pereche de pantaloni gri (blugi, gen stofa. nu stiu cum se numesc).
-Sacou slim negru.
-O camasa slim de culoare mov inchis.
-Pantofi din piele intoarsa, negri cu siret.
-O curea neagra din piele.
Este ok aceasta tinuta pentru prima sedinta?
-Nu imi place sa port papion sau cravata, ceas la mana lanturi la gat, etc. Conteaza mult aceste chestii?

Răspuns Câştigător
| TerenteFTW a răspuns:

Schimba camasa si daca ai un ceas elegant ai putea sa-l pui la mana, la sedinta mea m-a pus fotograful in unele pozitii in care ar fi trebuit sa se vada ceasul de la mana si cum eu nu l-am luat arata ciudat incheietura goala
conteaza mult? pai pe album nu se uita nimeni decat la reuninuni laughing tu o sa folosesti pozele pentru Facebook deci imbraca-te cum iti place tiewinking

| Eugeniusu explică (pentru TerenteFTW):

Nu mai bine mi-as pune o bratara la mana decat un ceas? laughing

| TerenteFTW a răspuns (pentru Eugeniusu):

Depinde ce bratara ...gandeste-te si tu : pantofi de piele intoarsa, blugi, sacou, camasa, eu doar ceas as vedea

10 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Mie nu mi se pare ca ar merge camasa mov cu pantaloni gri si sacou negru, o sa arati ca un t i g a n ( fara suparare)

| Eugeniusu explică (pentru BroascaCuElice):

Dar o camasa bleumarin?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Eugeniusu):

Nu iti plac cele albe?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Eugeniusu):

Sau albastru deschis

| Eugeniusu explică (pentru BroascaCuElice):

Nu imi plac cele albe. Cred ca am doar una alba, si aia cu maneca scurta. Nu da bine cu maneca scurta.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Eugeniusu):

Albastru deschis?

| AliceNeye a răspuns:

Poate gasesti o camasa de alta culoare, poate una alba... in rest suna ok happy

| HdStefanGamerRo a răspuns:

Blugi negri, pantofi converse, o camasa alba cu un papion rosu