| MiculFaraon a întrebat:

Se apropie balul bobocilor si vreau sa va intreb daca este bine sa ma imbrac cu blugi, adidasi sport neo, tricou in forma V (alb) si sacou peste ( negru, bleumarin) Si nu particip la bal ca boboc. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E ok vestimentatia ta. Daca nu participi activ in organizare, doar ca invitat e foarte ok.

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Si crezi ca noi o sa fim acolo sa te vedem? Ce naiba conteaza ce credem noi? Imbraca-te cum vrei tu.Sau daca tot iti pasa de ce cred altii intreaba-i pe aia care or sa fie acolo.