| Bella999 a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu, suntem impreuna de un an iar eu nu stiu ce cadou as putea sa-i fac. M-am gândit la ceva care să aibă o semnificație sa fie doar despre noi doi, ceva ce l-ar surprinde. ( la căni si la perne m-am gândit dar e prea obișnuit ).

Răspuns Câştigător
| Chubby2104 a răspuns:

Tatăl meu i-a făcut mamei cadou un sucitor pe care era gravat : Numele ei-Sectorul de minți.

Ca de exemplu să spunem că pe iubitul tău îl chemă Florin.
Florin-Sucitorul de minți.

Sau un tablou ce contine poze cu voi doi ori o mică cutie cu poze și pe fiecare să scrii ceva drăguț.

Succes!

| Bella999 explică (pentru Chubby2104):

Da este o idee excelenta!

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O mica poezioara; ceva scris sau oral.

| AndreySomeone a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou o poza cu voi doi intr-un moment special, ar fi romanic si sunt sigur ca i-ar place.