| alexionut45 a întrebat:

se poate sa cresc in masa musculara dar sa definesc si abdomenul in acelasi timp? Daca da ziceti-mi sau lasati-mi siteuri cu alimentatia corespunzatoare si timpul de odihna.

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca nu

dar ma asteptam sa stii asta, ca faci sala de ceva timp

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Nu chiar...ca toti dau cu sfaturi ba ca se poate ba ca nu ba ca e un mister...

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Pai hai sa gadim logic, daca se putea, DE CE mai exista perioada de masa si de definire?

de ce nu fac TOTI SPORTIVII direct masa si gata, de ce milioane de sportivi "pierd vremea" cu perioada de masa si de definire?

p.s. : cati dintre aia care ti-au zis ca "se poate" au medalii?

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Unul singur

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

In ce sport?

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Culturism

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Ok

si ala a facut masa si definire in acelasi timp?

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Asta nu stiu el mi-a spus ca daca sunt atent la alimentatie sunt posibile acestele lucruri in acelasi timp