| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie statusuri de Dragoste combinat cu Tristete si Statusuri Happy Cine imi da statusuri bune prieste funda + vote iar restul vote

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Dragostea e ca vantul, nu poti vedea dar o poti simti!
De ce atunci cand visam tinem ochii inchisi, de ce nu putem saruta cu ochii deschisi? Pentru ca cele mai frumoase momente nu se pot vedea.
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie.dar mai bine totul tie si tu mie.
Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma face sa te uit
Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu.

Sper sa iti placa! Sunt foare frumoase!

3 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Eu gelOasa.__*** nuuuu ...numa atingel si te omor~

daca iubesti esti prost, daca suferi esti si mai prost, daca bei esti mort!

Eu sunt aici, tu esti acolo.cu siguranta unul dintre noi nu se afla unde trebuie

In timp ce tipi la iubita ta altul isi doreste sai sopteasca la ureche in timp ce o umilesti altul o curteaza si ii reaminteste ca-i cea mai frumoasa in timp ce o lovesti altul ar vrea sa o iubeasca in timp ce o faci sa planga altul ii fura un zimbet

Vad ca tot prietenii sunt pe primul loc in viata ta. iar pe al doilea bautura si pe al treile eu. deci eu zic sa iti gasesti al treilea loc. pentru ca eu nu voi mai fii in viata ta DELOC

Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferinta…

Vreau
sa te vad din nou cu zimbetul pe buze,nu mai vreau sa am eu ultimul
cuvint. Vreau doar sa-mi cer scuze cu toate ca nu sunt de ajuns sad

De ce? de ce, de ce-as fi trista? Azi toti zimbesc chiar daca binele demult nu mai exista

A mai trecut o zi si va mai trece una, acum incep sa vad ca tie tii totuna :

Iubitul meu trebuie sa-ti spun ca esti cel mai minunat baiat de pe acest pamint dar meam dat seama de acest lucru atunci cind team pierdut

Eu nu am nevoie de 1 000 000 de baieti...eu am nevoie de tine! Deoarece tu esti 1 iar ceilalti sunt 000000!

Scuza-ma… am observat ca nu m-ai observat!

| AxelTerner a răspuns:

Scuze sunt baiatlaughing) poti sa pui de baieti

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute