| Shine28 a întrebat:

Stiti vreun fond de ten care sa acopere bine cosurile? In curand o sa fac pozele pentru album si as vrea sa gasesc un fond de ten bun. Dau >funditabig grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se aplică fond de ten pe un ten cu probleme. Tratează coșurile și apoi folosește un fond cu efect calmant pentru piele sensibilă.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

I-ati baton corector de la gerovital plant, nu e scump si acopera super bine plus ca e anume pentru acnee.Incearaca,e vreo 12 lei in farmacii.:*

| Shine28 explică (pentru măcheamăăăî):

Mersi pentru sfat:* L-ai folosit si ai fost multumita de el?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru Shine28):

Da am fost foarte multumita, chiar zilele trecute cautam unul prin farmacii ca celalalt mi s-a terminathee hee Plus ca cicatrizeaza foarte bine punctele acneice. Incearca-l!

| MissDyDee a răspuns:

Pentru albumul de clasa a 8a? ...sincer as renunta la ideea cu fondu de ten pe langa faptul ca o sa se vada ca si cum ai avea o masca adica foarte inestetic nici nu-ti face bine la ten. As merge tot pe un baton corectorhappy