| Suntomderand a întrebat:

stiu ca e ciudat dar, m-am epilat cu foarfeca"epilat" si ma mănâncă foarte tare in zona intima, țin sa menționez ca sunt băiat, ce sa fac?
Dau funda chiar nu e amuzant sad

Răspuns Câştigător
| Veltorb a răspuns:

E doar o iritație, cu toți pățim asta uneori când ne epilăm, dăți cu niște alifie și încearcă să nu te scarpini

| Suntomderand explică (pentru Veltorb):

Dar nu am luat tot pentru ca nu am big, si a ramas par, si ala ma cam inteapa.

| SG1995 a răspuns (pentru Suntomderand):

E prima oară când te razi? Prima oară și mie mi s-a întâmplat la fel.

| Suntomderand explică (pentru SG1995):

Da

| SG1995 a răspuns (pentru Suntomderand):

Atunci senzația de furnicare e destul de normală, după te vei obisnui.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| Vasile2003 a răspuns:

Probabil ai iritat zona... spală-te bine și încearcă o cremă sau ceva pe bază de alcool care să dezinfecteze zona (doar zona )

| SasukeCS2 a răspuns:

Este normal sa te intepe, ca, chilotii impinge acel fir de par in piele. Cumpara un aparat de tuns si tunde-l zero.