| Faranume43 a întrebat:

Sunt băiat, am 14 ani si o întrebare. laughing
A inceput să-mi crească mustaţa.E deja vizibila si nu imi place.Aş putea să o decolorez cu apă oxigenată? Urmatoarea care va creste o sa fie colorata, asa-i?(scuzati, stiu ca intrebarea e tampita)
Mai tarziu vreau sa imi las barba si de asta intreb.
Cum sa cer la farmacie? Trebuie o anumita concentratie? Cum sa o aplic?
O seara placuta!

2 răspunsuri:
| seraina a răspuns:

Urmatoarea nu o sa iti creasca colorata o sa fie culoarea ta naturala de par, nu trebuie o anumita concentratie, pur si simplu te duci la farmacie si ceri apa oxigenata pui pe un disc demacheant sau pe o bucatica de vata o inmoi bise si aplici pe mustata si lasi putin sa actioneze

| Faranume43 explică (pentru seraina):

Asta voiam sa zic si eu.Imi dadusem seama dupa cea scris.Cum ar fi putut sa creasca? Roz? laughing)))))
Multumesc mult!