| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si sunt urat. Am o roseata urata rau sub ochi si nu doar atat, cred ca am fata de drogat. Cand merg pe strada lumea se uita diferit la mine si uneori cand intru in autobuz mai adu vorbe de genu: " Uite ce fata are asta ". Dar stiu sa ma comport cu o fata, ii acord atentie si sunt destul de romantic.
Eu intru foarte rar in discutie cu fetele find ca mi-e rusine cu fata asta pe care o am.
Credeti ca am vreo sansa sa am si eu o prietena?

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Și eu am față de drogat, high five. Doar că-s genial, și asta compensează.
Desigur, glumesc.
Cred.

Nu te îngrijora, grow some balls, o relație nu-i mare chestie, apucă-te de hobby-uri, perfecționează-te, viața-i simplă.

| Apokales a răspuns:

Ai putea sa folosesti fond de ten pentru acea roseata. Si intrebarea este pentru clarvazatori pentru ca nu stim in totalitate cum arati, cum te comporti si daca in viitor vei avea o prietena.Iti spun din experientele mele si ale unor prieteni ca nu conteaza cum arati fizic pentru o fata, cred ca ar trebui sa dai o importanta mai mare comportamentului tau si fi mai increzator in tine!

| Alexaandreea a răspuns:

Da bineinteles ca ai! Nu te mai crede atat de urat pentru ca nu este bine!

| ionandreea97 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine. Daca asa te-a facut Dumnezeu, nu ai altceva de facut decat sa ti capu sus, sa ai o atitudine si o prezenta serioasa astfel incat nici sa nu-i bagi in seama pe cei care-ti spun lucruri urate. Prietena poti sa ai, dar nu genul ala care stau toata ziua in grup si barfesc, ci mai degraba cu o fata putin mai retrasa, mai calculata, care sa te inteleaga si sa ai ce discuta cu ea.

| Ionut2432 a răspuns (pentru ionandreea97):

Am incredere in mine, dar uneori cred ca degiaba am.
As avea si ceva talent... stiu sa cand la chitara si la pian.
Dar cu o fata ca a mea nu cred ca asta m-ar ajuta prea mult sad

| Daniel1619 a răspuns:

Mereu exista o solutie simplul fapt este sa o cauti :*!