| ClaudiuGoosty a întrebat:

sunt clasa a 10-a si imi place de o fata de clasa a 9-a si nu stiu cum sa o bag in seama.Vreau sa fie iubita mea si nu stiu cum sa incep. AJUTOR.

1 răspuns:
| Marya232 a răspuns:

Eu zic ca metoda virtuala e una potrivita. Adica asa poti sa te bagi un pic in seama cu ea laughing Ii dai 2-3 likes, dupa care intrii si o intrebi ce face, ca iti plac pozele ei, ca ai vazut-o azi la scoala. O intrebi cum e sa fii boboc. Prima data e important sa faci conversatie obisnuita, nu direct :ai prieten? nu vrei sa fiu eu? Incearca prima data sa te apropii de ea ca un prieten. Asa, o sa o si cunosti mai bine. BAFTA!