| LosSantos12 a întrebat:

Sunt disperat.Sa incep cu inceoutul.Sunt prieten de 2 ani cu un tip(nu sunt gay).Ne intelegeam foarte bine pana cand eu am cazut la fotbal si mi-am dislocat umarul.O saptamana am stat cu bandaj, dar el a continuat sa vorbeasca cu mine. Dupa ce am scapat de bandaj m-a evitat complet.Nu raspunde la telefon, daca il salut pe strada el nu reactioneaza cu nimic.Ma puteti ajuta cu ceva?

2 răspunsuri:
| iSaidNo a răspuns:

Nu prea inteleg reactia lui..Desi,poate,el crede ca tu nu mai vrei sa fii prieten cu el, acum ca ai scapat de bandaj, si nu mai ai nevoie de ajutor, se simte dat la o parte.Eu zic sa vorbesti cu el, fata-n fata si sa rezolvati lucrurile.Bafta!

| Alinn98 a răspuns:

Q_Q