| TheCosmin99 a întrebat:

sunt in clasa a 7-a sunt cel mai mic din clasa crying sad
Cum pot sa cresc in inaltime? am 1.40 + ca sunt in clasa a 7-a ceilanti au crescut eu am ramas mic cum pot sa cresc in inaltime fac orice. Mulstumesc
Cu stima TPU dau funda :X

Răspuns Câştigător
| BiancaStoran a răspuns:

Practica un sport, sau lasa ca o sa iti dai drumul dintr-o data o sa vezi.

2 răspunsuri:
| Bananaaa a răspuns:

Nu cred ca e vre`un remediu. Dar acum, ce sa zicc -.-". Stii. sunt si oamenii care au 27 de ani si au 1.40. straight face. Dar probabil sunt pastile pentru asta, cum sunt si pentru slabit etc. Dar acum ` sincer nu stiu thinking

| Азбука a răspuns:

Sport, mult sport- baschet, inot...
[ceilanti = ceilalti]