| Ararida2000 a întrebat:

Am 14 ani si doar 1.52 inaltime, in doi ani am crescut doar vreo 7 cm, si incep sa devin cel mai mic din clasa. Cum pot face sa mai cresc in inaltime?

2 răspunsuri:
| andrei2pro a răspuns:

Poti incerca inotul, dar in cea mai mare parte inaltimea este data de gene, nu prea ai cum sa o influentezi. Si eu am fost scund la varsta ta si am fost la un doctor nutritionist, mi-a dat niste injectii cu hormoni si o gramada de pastile dar nu am ajuns la cine stie ce inaltime, am 172 cm la 19 ani.

| Ararida2000 explică (pentru andrei2pro):

Pai tata are 1.81, maicamea 1.62 si fratele meu 1.87(are 19 ani), am ramas cel mai mic...