| StoienicăSorin a întrebat:

sunt pe cale să termin A 12-a si sunt sigur că vreau sa fac facultatea de drept, intrebarea mea ar fi care e diferenta dintre facultatea de drept de la Ovidius din Constanta si cea de la București? Ce face o facultate mai buna decat cealalta? Eu stau in Constanta si as fi vrut la cea din Ovidius, dar toată lumea imi sugerează să dau la București, până la urma nu iesi la fel din amândouă?
Fundă celui mai bun raspuns
P.s

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Calitate profesorilor si mediul in care poti face practica. Asta e marea diferenta.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Frustrari multe ca nu ai reusit sa faci o facultate?

| StoienicăSorin explică (pentru suntserios):

N ai vazut că nici nu i am băgat în seamă, ce pretenții să ai de la așa oameni? Mersi oricum de răspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna
La practica o sa capsezi hartii, iar calitatile profesorilor constau in viteza de dictare

Răspuns utilizator avertizat