| GraveDigger91 a întrebat:

Unde as putea găsi cartea Metro 2033 in limba romana sub forma de PDF?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Salveaza pagina, citeste online, nu-ti cere nimic.
Eu pot sa citesc toate cele 335 pagini fara sa platesc.

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Poate mi se sterge din nou comment'ul din cauza 'pirateriei' :<

https://www.scribd.com/document/336302300/Dmitri-Gluhovski-Metro-2033

| GraveDigger91 explică (pentru N0xEterniS):

Nu am card de credit sad

| RAY a răspuns (pentru N0xEterniS):

Nu e piraterie, piraterie este doar daca sunt incalcate drepturiile de autor, acel site este autorizat in ceea ce are pe server

| RAY a răspuns (pentru GraveDigger91):

Nu e nevoie de asa ceva, isi faci un cont uplodezi ceva si poti descarca

| AtlasBoody a răspuns (pentru N0xEterniS):

335? primul volum are 626.

| GraveDigger91 explică (pentru AtlasBoody):

Probabil pentru că cuvintele sunt înghesuite, sunt 50 rânduri pe o pagina și 13 cuvinte pe rand, cu aproximatie

| N0xEterniS a răspuns (pentru GraveDigger91):

Salveaza pagina, citeste online, nu-ti cere nimic.
Eu pot sa citesc toate cele 335 pagini fara sa platesc.