| SpuneLumii a întrebat:

Voi ce subiecte de conversatie abordati cu o fata?

13 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Pai primadata incep cu starea meteo si cu cate cutremure si de ce intensitate au fost in ultima perioada si pe urma nu vrei sa stii unde ajungem cu discutia happy

| aviii a răspuns (pentru lplostonyou):

rolling on the floor)) nu mai pot laughing) ti-as da funda laughing)

| AirănMeidăn a răspuns:

Gresesti! Nu abordezi subiectele, ci fata.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Asta chiar mi-a palcut si ai fost super ingenioasa!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Hah, mersi, cu toate ca nu am depus prea mult efort

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Inseamna ca esti precoce. Admirabila oricum!

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu ar fi trebuit sa te afli in acest moment la scoala? Sau esti in pauza la cabinetul de informatica?hee hee

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

In acest moment? Nu.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pe baza carui motiv?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

De fapt, pe baza carui motiv ai crezut tu ca ar fi trebuit sa fiu la scoala?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Uite, si faptul de a incerca sa te contrazici pe baza unor indiscretii se poate numara ca un exemplu solid pentru cel ce a emis intrebarea happy Pai, e miercuri si la clasa a 8-a, din cate stiu, nu sunt scutiti de ore ( asta in cazul in care te-aia fla la un liceu cu program matinal).

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

In concluzie nu, nu ar fi trebuit sa fiu la scoala.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu exista un subiect anume. Vorbeste despre orice, asta in limita bunului simt si daca nu o deranjeaza. Poti sa vorbesti, de exemplu, si despre sperma taurului, daca amandoi sunt interesati de asa ceva.
Daca vrei sa o vorbesti cu o fata, ok, intreab-o ce face, cum se mai simte, cum mai sta cu sanatatea, dupa incepeti sa dezvoltati subiecte.