| CopilașTembel a întrebat:

Salut TPU,vreau sa-mi fac suvite albastre cu albastru de metil, cum sa fac? Funda mare tongue

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Amesteci într-un vas de 1 litru 3 picături de albastru de metil şi umplii cu apă.Il torni pe păr la clătire cu capul în jos şi apoi dai cu balsam.Eu ştiu că şuviţele vor ieşi verzi mai mult, nu albastre.

| CopilașTembel explică (pentru Siracuzia):

Hei,eu vreau doar cateva suvite, cum fac doar cateva suvite, pe par uscat, umed?

| Siracuzia a răspuns (pentru CopilașTembel):

Tot cum am spus mai sus, doar că pe câteva şuviţe, nu pe tot părul. Şuviţele umede, bineînţeles.

5 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Dupa ce nickname ai, nici nu vreau sa iti raspund. Numele corespunde cu nivelul de inteligenta al intrebarii.

| CopilașTembel explică (pentru fr4t3ll0):

Ma rog, ma cunosti tu pe mine sa stii ce om sunt? Eu nu te-am jignit ca ai o poza exact ca si coeficientul tau de inteligenta, nu pricep, ma cunosti de spui asta? Nu prea cred.

| SuntUnCartof a răspuns (pentru fr4t3ll0):

Lol tu spui de ea cand
1.ai nume de cocalar
2. poza si mai si...
ASA CA TACI DIN GURA!