| MariusBoy2013 a întrebat:

Vreau sa-mi iau de craciun un PS dar nu stiu de care.
Am vazut pe youtube diferite filmulete de la gameri cu Gta5, Call of Duty,Minecraft, Battlefiled si alte jocuri need for speed etc.
Am observat ca unu are Xbox 360 altu Xbox one altul ps3 si ps4.
Am mai vazut ca aceste jocuri le joaca online, deci trebuie sa il conectez la internet si sa imi fac cont pentru acel ps ca sa pot juca jocurile online.
Asa acum faza e ca nu stiu ce sa-mi cumpar, nu stiu care e mai bun sau care e diferenta dintre ele.
Vreau raspunsul doar de la cei care se joaca pe ps sau xbox si sfaturi in legatura cu ele.Mersi

2 răspunsuri:
| Xcristi_Cristy_1990 a răspuns:

Ps4 cel mai bun si cel mai scump...totusi in europa de est apara prin februarie...

| Fcsb_Marian_2000 a răspuns:

Eu am ps3 si iti recomand sa iti iei si tu ps3 deoarece nu este prea mare diferenta dintre ps3 si ps4 doar memoria ps-ului si pretul.
Eu am ps3 de 2 ani si sunt multumit am dat 12 milioane.Dar pe atunci erau mai scumpe l-am luat la oferta acum trebuie sa fie mai ieftin. Sper ca te-am ajutat.
Funda?